Б'юті-блогерку з Кувейту звинуватили в рабовласництві
Блогерка з Кувейту Сондос Алькаттан виступила з неоднозначними заявами з приводу нових поправок в законодавстві, згідно з якими філіппінським домробітницям нададуть один обов'язковий вихідний на тиждень, а також наділять правом зберігати паспорт у себе, а не у роботодавця/-ці. Як розповідає BBC, Сондос Алькаттан опублікувала в своєму інстаграмі відео (на момент написання новини воно вже видалено), в якому обурилася цією ініціативою.

«Як можна тримати домробітницю, яка зберігає паспорт у себе? І, що ще гірше, давати їй вихідний щотижня? А що, якщо вона втече в свою рідну країну? Хто відшкодує мені збитки? Чесно кажучи, я не згодна з цим законом. Більше не хочу тримати у себе персонал з Філіппін», – наводить її слова The Guardian.На фото: У Кувейті – тисячі філіппінських домашніх працівниць.


У відповідь користувачі соцмереж розкритикували дівчину, а правозахисна організація Migrante International, яка допомагає філіппінським працівникам/-цям по всьому світу, назвала Сондос Алькаттан «рабовласницею». Від співпраці з нею вже відмовилися косметичні компанії Max Factor Arabia і Shiseido.

У новому пості дівчина заявила, що «ніколи не ображала своїх співробітників», а також подякувала за «компліменти» тих, хто назвав її «красивою зовні, але не зсередини».Даний матеріал є об'єктом виняткових прав правовласників сайту Wonderzine

Джерело