Відеотека

Перформанс «Жінки у політиці», 23 жовтня 2015

В рамках проекту «Жінки-це 50% успіху України», 23 жовтня 2015 року у Харкові відбувся перформанс «Жінки у політиці». Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

«Жінки – це 50% успіху України». "Харків. Online. День". 20.10.2015

Юлія Сєдая у передачі "Харків. Online. День" розповідає про проект «Жінки - це 50% успіху України», про актуальні проблеми гендерної рівності в Україні, гендерні квоти, а також про те, чому Україні необхідно продовжувати цілеспрямований рух у напрямку побудови гендерної рівності. Дійсно, згідно Звіту з глобального гендерного розриву, політичне представництво є єдиною сферою в Україні, де зберігається значний розрив (на відміну від досить благополучних - економічної участі, рівня освіти та сфери здоров'я). Тому Україна буде брати приклад з кращих країн-представниць, і ні в якій мірі не буде виправдовуватися, що десь може бути ще гірше, ніж у нас.

«Стань депутаткою – надай нові можливості». Тренінг 19-20 вересня

Тренінг для активісток, бізнесвумен, громадських діячок, керівниць, експерток, соціальних лідерок, лідерок думок та усіх жінок з активною життєвою позицією «Стань депутаткою – надай нові можливості» 19-20 вересня 2015. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

«Чоловіки за жінок у політиці». Подіумна дискусія, 7 жовтня 2015

«Чоловіки за жінок у політиці» – панельна дискусія під такою назвою відбулася 7 жовтня у рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України». Спікерами панельної дискусії стали представники органів місцевої влади та самоврядування, політики, фахівці: Віктор Худолій, Ігор Росоха, Володимир Стрєльцов, Валерій Сичов, Іван Чайка та інші. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

«Жінки у політиці: Основні виклики». Круглий стіл 6 жовтня 2015

6 жовтня 2015 року у м. Харків відбулися круглий стіл «Жінки у політиці: основні виклики» та фотокампанія SHAPESUSTAINABILITY. Жінки кандидатки в депутати та керівниці з різних міст України обговорили основні перешкоди доступу жінок до політичних структур... і зробили перші кроки у напрямку спільного вирішення важливих проблем. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ "КРОНА" Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

«Жінки – це 50% успіху України» (інтерв'ю)

Україна сьогодні крокує у напрямку змін у всіх галузях суспільно-політичного життя. Важливо розуміти, що у цих процесах мають брати учать усі верстви населення. Жінки – одна з рухомих сил країни, однак у регіональній політиці їх майже немає. У Харкові стартував проект, який направлений змінити цю ситуацію. Координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України», Юлія Сєдая та експертка Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА» Олена Малахова розповіли про розвиток гендерного питання, про процеси у суспільстві та про важливість розкриття політичного потенціалу жінок.

Проект «Жінки – це 50% успіху України» – «Стань депутаткою»

Проект «Жінки – це 50% успіху України». Тренінг для активісток, бізнесвумен, громадських діячок, керівниць, експерток, соціальних лідерок, лідерок думок та усіх жінок з активною життєвою позицією «Стань депутаткою – надай нові можливості». Харків, ГІАЦ «КРОНА». Ефір Обласного радіо. Передача «Слобожанські акценти», 21.09.2015.

Проект «Жінки – це 50% успіху України» – «Медії та політика»

Проект «Жінки – це 50% успіху України». Тренінг для журналістів/-ок, редакторів/-ок, режисерів/-ок, ведучих програм, керівництва, а також блогерів/-ок «Медії та політика: невикористаний ресурс». Харків, ГІАЦ «КРОНА». Ефір Обласного радіо. Передача «Слобожанські акценти», 14.09.2015. Якщо Вас зацікавив наш проект, якщо у Вас виникли якісь запитання, якщо Ви хочете взяти участь у наших наступних заходах, будь ласка, звертайтесь до нас в будь-який час за такими телефонами: - Сєдая Юлія, регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України», +380 67 798 0602; - Міньковська Ірина, асистентка проекту, +380 66 188 9975, а також пишіть нам на пошту: women50ukraine@gmail.com.

Ставлення до жінок українських чоловіків політиків

Ставлення до жінок українських чоловіків політиків.

Жіноче обличчя влади

Жіноче обличчя влади: фільм про жінок у політиці в Україні та світі. Ми поговорили з киянами на вулиці, послухали експертів та запитали про парламентський досвід у Ірини Геращенко та Ірини Бережної. Виявилося, що в Україні жінки домінують на рівні сільських рад, у районних радах депутатів-жінок майже стільки, як і чоловіків, але на рівень області та Верховної Ради представницям жіночої статі пробиватися украй важко. Авторка: Михайлина Скорик, голос - Юлія Мотрич. Зйомка відбулася на замовлення Інституту світової політики.