Відеотека

ВНЗ Харкова долучились до щорічної світової акції «16 днів проти насильства»

Впродовж 16 днів з 25 листопада по 10 грудня 2015 року Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П. Василенка, Харківський національний університет радіоелектроніки долучились до проведення щорічної світової акції «16 днів проти насильства». 25 листопада Мережа гендерних центрів у ВНЗ почала Всеукраїнську кампанію «Листівка рівності», поширивши її в інтернеті. 26 листопада у Міжнародний день боротьби з насильством проти жінок представниці Гендерних центрів у ВНЗ взяли участь у круглому столі «Україна без насильства: вирішимо проблему спільно».

Письмо нерожденной дочери: Папа, меня будут называть шлюхой

«Дорогой папа» — ролик от благотворительной организации Care Norway в виде письма еще не родившейся дочери отцу идет к истокам идеи «маленьких девочек обижают везде». Согласно данным Всемирной организации здравоохранения каждая третья женщина в мире стала жертвой физического или сексуального насилия со стороны мужчины-партнера. Это огромная цифра. И ролик для Care Norway «Дорогой папа» утверждает, что неприличные шутки в адрес женщин и девочек и наше снисходительное отношение к людям, которые их отпускают — вот что подкармливает это статистическое чудовище.

Тренінг «Я – майбутня депутатка» (12.12.2015)

У рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України» у Харкові 12 грудня відбувся одноденний тренінг «Я – майбутня депутатка» для активісток, бізнесвумен, громадських діячок, керівниць, експерток, соціальних лідерок, лідерок думок та усіх жінок з активною життєвою позицією. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

Программа ПЕРСОНА, гость Юлия Седая (эфир от 10.12.2015)

Регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України» Юлія Сєдая про гендерну рівність, проект «Жінки – це 50% успіху України» та жінок у політиці.

Школа політичного лідерства для жінок (29.11.2015)

29 листопада 2015 року для діючих депутаток і громадських лідерок у Харкові відкрилась перша в Україні Школа політичного лідерства для жінок. Школа відкрилась у рамках унікального соціального проекту «Жінки – це 50 % успіху України», який реалізується командою Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

Школа політичного лідерства. Анонс

Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції повідомляє: 29 листопада 2015 року о 10.00 у Kharkiv Palace Premier Hotel (м. Харків, проспект Правди,2) для депутаток місцевих рад міста Харкова та Харківської області почне свою роботу Школа політичного лідерства. Для того, щоб дати жінкам дійсно сучасні знання та навички, які допоможуть їм ефективно працювати на вищих державних посадах, ми запросили до викладання у Школі лекторів/-ок із найпотужніших університетів України і світу, практикуючих іноземних і українських політиків/-инь, політтехнологів/-инь, гендерних експертів/-ок, соціологів/-инь і психологів/-инь. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

Гендерна обсерваторія

Гендерна обсерваторія. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

Круглий стіл «Жінки й чоловіки у політиці. Перспективи діалогу», 13.11.2015

У рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України» у Харкові 13 листопада відбувся круглий стіл «Жінки й чоловіки у політиці: перспективи діалогу», присвячений питанням гендерної рівності в українському політикумі. Над відео працювали власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович та режисер й оператор Олександр Лагутін.

Проект «Жінки – це 50% успіху України» – «Особливості ораторського мистецтва»

Проект «Жінки – це 50% успіху України». Тренінг для кандидаток на пост депутата «Особливості ораторського мистецтва під час виборчої кампанії». Харків, ГІАЦ «КРОНА». Ефір Обласного радіо. Передача «Слобожанські акценти», 29.10.2015.

Тренінг «Особливості ораторського мистецтва під час виборчої кампанії», 17 жовтня 2015

Тренінг «Особливості ораторського мистецтва під час виборчої кампанії» для кандидаток на пост депутата, 17 жовтня 2015 року у м. Харків. Захід організовано у рамках унікального проекту «ЖІНКИ – ЦЕ 50 % УСПІХУ УКРАЇНИ».