Відеотека

Тренінг з розвитку навичок з антидискримінаційної експертизи шкільних підручників

У приміщенні Харківської академії неперервної освіти у рамках Гендерного освітнього експерименту, відбувся дводенний тренінг з розвитку навичок антидискримінаційної експертизи шкільних підручників. Мета тренінгу: навчити педагогів/-инь із восьми експериментальних шкіл здійснювати антидискримінаційну експертизу змісту освіти.

Гендерні історії: Вікторія Носова

Ви знаєте гендерночутливих учительок та учителів? Ми знаємо, і хочемо вас із ними познайомити. ГІАЦ "КРОНА" і КВНЗ "ХАНО" уже два роки працюють із 8 школами Харківської області у форматі тренінгів, аби створити гендерночутливий простір у школах та дитячих садках. Як змінилося життя учасників та учасниць експерименту та чи пасують їм гендерні окуляри, ви зможете дізнатися з наших Life story: "ГЕНДЕРНІ ІСТОРІЇ. ШКІЛЬНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ".

Гендерні історії: Софія Черниш

Ви знаєте гендерночутливих учительок та учителів? Ми знаємо і хочемо вас із ними познайомити. ГІАЦ "КРОНА" і КВНЗ "ХАНО" уже два роки у форматі тренінгів працюють із 8 школами Харківської області, для того щоб створити гендерночутливий простір у школах та дитячих садках. Як змінилося життя учасників та учасниць експерименту та чи пасують їм гендерні окуляри, - ви зможете дізнатися з наших Life story: "ГЕНДЕРНІ ІСТОРІЇ. ШКІЛЬНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ".

Гендерні історії: Танго

У кожного та кожної з нас є своя гендерна історія. Іноді вона межує з абсурдом, викликає сміх, а іноді - навіює смуток. Їх незліченна кількість, і всі вони мають нас чомусь навчити. Тож, глядачки та глядачі, дивимося і робимо висновки!

Пользователей Facebook растрогал отец, который мотивировал свою маленькую дочку перед первым походом в школу

Пользователей Facebook растрогал отец, который мотивировал свою маленькую дочку перед первым походом в школу. Папа с дочкой стоят перед зеркалом и вместе повторяют: "Я сильная. Я умная. Я не лучше других. Никто не лучше меня".

Конкурс «Супер-тато XXI століття»

Конкурс «Супер-тато XXI століття». Над відео працювала власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович.

День батька

Не так давно в Україні започаткувалася ще одна гарна гендерна традиція – день батька. Громадська організація Асоціація багатодітних сімей «АММА» уже у п’яте влаштовує свято для татусів. До цьогорічного святкування долучилося новоутворене громадське об’єднання «Культура рівності». Над відео працювала власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович.

"Музей на колесах: знайомство з гендерною та жіночою історією"

Протягом лютого-березня «Музей гендерної та жіночої історії» здійснив виїзні екскурсії, для 8 шкіл Харківської області. Не лише діти, а й усі охочі могли безкоштовно відвідати захід та поспілкуватися з екскурсоводкою. «Музей на колесах» – це партнерський проект Гендерного інформаційно-аналітичного центру "КРОНА" та "Центру гендерної культури". Поїздки здійснювалися у межах Гендерного освітнього експерименту.

Бліц-опитування «Чи потрібні жінки у політиці?»

Думки харків'ян та харків'янок про місце жінки у політиці не дуже різняться. З опитаних людей більшість вважає, що жінки потрібні у політиці, проте стереотипне сприйняття ролей жінки у побуті та суспільстві заважають агрументувати власну думку. Над відео працювала власна кореспондентка ГІАЦ "КРОНА" Аліна Курлович.

Міжшкільна творча гендерна майстерня

У вересні цього року гендерночутлива наочність стане реальною для школи та дитячого садка. Учительство 8 шкіл харківської області, що залучені до "Гендерного освітнього експерименту", створює зразки гендерночутливих прикладів наочності для власних навчальних закладів. Над відео працювала власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович.