У Варшаві пройшла акція проти посилення закону про аборти
Увечері в суботу, 13 січня, в столиці Польщі, Варшаві, близько 2000 чоловік вийшли на акцію протесту проти посилення закону про аборти.

Протестувальники/-ці, які прийшли до будівлі польського Сейму у Варшаві, тримали в руках транспаранти «Ганьба!», «Допомога медична – не божа», «Жінки без абортів вмиратимуть».

Як відомо, польський парламент в середу, 10 січня, направив на розгляд у спеціальну парламентську комісію законопроект, згідно з яким навіть неправильне формування плоду більше не може бути умовою для дозволу на аборт. Більшість депутатів Сейму, включаючи близько 30 політиків/-кинь з числа ліберальної опозиції, проголосували проти лібералізації законів про аборти.Правляча в Польщі з 2015 року партія «Закон і справедливість» проводить консервативну сімейну політику. Так, влада країни вже припинила фінансову підтримку штучного запліднення, а також дозволила продаж протизаплідних таблеток тільки за рецептами.

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року Сейм після масових протестів відхилив законопроект про практично повну заборону абортів.

Джерело