Молоді жінки страждають через тиск соцмереж
Про негативний вплив соціальних мереж на самооцінку молодих жінок пише газета Guardian.

Одна з трьох молодих жінок відчуває постійний тиск, як представити себе в соціальних мережах "в ідеальному образі", розповідає газета.

За даними опитування, яке провела благодійна організація Girlguiding, 35% дівчат і жінок у віці від 11 до 21 років заявили, що потерпають від негативних емоцій через постійне порівняння себе з іншими.

Видання опитало представниць цієї вікової групи жіноцтва, щоб переконатися, чи це справді так, і виявило, що багато жінок намагаються досягти "ідеалу", який є недосяжним.

П'ятнадцятирічна Мэдді МакГовен зі Саутгемптона розповіла газеті, що постійно порівнює себе з іншими.

"Моя сестра дуже вродлива, тому я дивлюся на неї і думаю: я повинна виглядати, як вона. Це дуже пригнічує мене".

Джулія Петерс з Лестершира, якій 22 роки, поділилася з Guardian своїми спостереженнями.

"Існує неписане правило про те, як ви повинні виглядати на ваших фото - який треба робити макіяж і які фільтри використовувати. Багато людей не можуть впоратися з негативними емоціями, коли вони бачать, що хтось розкритикував їхнє фото або виклав фотографію, яка виглядає краще".

А 18-річну Евелін Грін з Дарема пригнічує "подвійне життя" у соцмережах. "Люди виставляють на показ в інтернеті лише хороші епізоди їхнього життя. Навіть якщо ви розумієте це, ви все одно бачите їхнє життя "ідеальним", і це змушує вас думати, що ваше таким не є".

Джерело-1, Джерело-2