У США трансгендерна людина вперше підписала контракт на службу в армії
У США трансгендерна людина вперше підписала офіційний контракт з американською армією. Про це розповів представник прес-служби Пентагону Девід Істберн, повідомляє Reuters.

«Пентагон підтверджує, що станом на 23 лютого одна трансгендерна людина підписала контракт на службу в збройних силах США», - сказав Девід Істберн.

Зазначається, що трансгендерна людина ще не приступала до курсу молодого бійця, після якого починається служба в армійських підрозділах.

У відомстві зазначили, що не знають, скільки трансгендерних людей почали зараховуватися з 1 січня, але це перший випадок, коли офіційно був підписаний контракт на вступ в армію.

Нагадаємо, в серпні 2017 року президент США Дональд Трамп підписав указ про заборону приймати трансгендерних людей на службу в армію.

За словами Трампа, американська армія має бути зосереджена на перемогах і не може відволікатися на проблеми, пов'язані зі службою трансгендерних людей.

Уже в грудні Пентагон дозволив трансгендерним людям служити в армії, починаючи з 1 січня 2018 року, незважаючи на заборону президента Дональда Трампа.

Водночас Пентагон може відмовити потенційним новобранцям через гендерну дисфорію (розлад гендерної ідентичності). Новобранці можуть бути допущені на службу, якщо медики підтвердять, що вони клінічно стабільні в новому гендерному статусі протягом останніх 18 місяців, вони не схильні до стресу і немає погіршень в соціальних, професійних або інших важливих сферах.

Джерело