Т

Лаврінчук І.П. Трудове законодавство України. Ґендерна експертиза

Лаврінчук І.П. Трудове законодавство України. Ґендерна експертиза

Лаврінчук І.П. Трудове законодавство України. Ґендерна експертиза.  –  Відп. ред. Т.М.Мельник. –  К.: Логос, 2001. –  70 с.

Пропоноване видання є складовою частиною ґендерної експертизи українського законодавства, що здійснюється вперше в рамках проекту ПРООН "Сприяння ґендерній рівності". В ньому висвітлюється забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок у трудових правовідносинах, визначається дієвість правового впливу трудового законодавства України у цьому напрямі, розкривається процес утвердження ґендерного компонента основних прав і свобод людини при застосуванні найманої праці з огляду на демократизацію і гуманізацію правових засад життєдіяльності українського суспільства.


Завантажити
Топ-10 ґендерної політики

Топ-10 ґендерної політики

Топ-10 ґендерної політики

Наше життя – суцільні рейтинги. Кожна сфера суспільної діяльності проранжована, і ми звикли сприймати інформацію відповідно до пунктів топ-5, топ-10, топ-20, топ-100. Ця публікація пропонує вашій увазі збірку матеріалів про ґендерну політику – коротко та конструктивно.

Видання підготовлено за участі експертів та експерток з питань ґендерної політики, громадських організацій та ініціатив: Ґендерної стратегічної платформи, Інформаційно-консультативного жіночого центру, Київського центру ґендерних досліджень, Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху та інших.

Видання надруковано за фінансової підтримки МБФ «Український жіночий фонд». Відповідальність за зміст видання несе Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна».


Завантажити
Гидденс Э. Трансформация интимности

Гидденс Э. Трансформация интимности

Гидденс Э. Трансформация интимности. – СПб.: Питер, 2004. – 208 с.

Это одна из последних работ выдающегося английского социолога Энтони Гидденса, известного русскому читателю по учебнику «Социология» и недавно изданной монографии «Устроение общества». В предлагаемом труде проводится социологический анализ современной сексуальной революции на Западе.

 Книга адресована обширной аудитории – преподавателям и студентам, всем интересующимся проблемами сексуальности в общем контексте жизнедеятельности.


Завантажити
1