Серена Вільямс: «Жінок вчать не мріяти так сильно, як чоловіки»
Популярна тенісистка Серена Вільямс, яка нещодавно вперше стала мамою, з'явилась на обкладинці лютневого номера Vogue і розповіла про свій досвід материнства.

«Чесно кажучи, є щось дійсно привабливе в ідеї переїзду в Сан-Франциско і в тому, щоб просто бути мамою», – каже Вільямс.

При цьому вона зазначила, що не втрачає спортивних амбіцій і має намір виграти більше кубків Великого шолома.

«Буває, я занадто турбуюся, що пропускаю матчі, але відчуваю, що ця тривога зникла, коли народилася Олімпія, – пояснює Серена. – Знаючи, що у мене є ця красива дитина вдома, я відчуваю, що мені не потрібно брати участь в іншому матчі».

«Мені не потрібні гроші або титули, або престиж, – уточнює вона. – Я хочу їх, але вони мені не потрібні. Це різні почуття для мене».

Спортсменка каже, що вона з донькою «не проводитиме жодного дня порізно, поки їй не виповниться 18 років». «Зараз, коли мені 36 років, і я дивлюся на свою дитину, я згадую, що це було однією з моїх цілей, коли я була маленькою, до того, як теніс взяв верх, коли я все ще була нормальною дівчинкою, яка грала з ляльками», – сказала Серена.

«Я думаю, що іноді жінки обмежують себе», – каже Вільямс. – Я не впевнена, чому ми так думаємо, але я знаю, що нас іноді вчать не мріяти так сильно, як чоловіки, не вірити, що ми можемо бути президенткою або генеральною директоркою, коли в тій же сім'ї хлопчикові кажуть, що він може бути всім, ким захоче».

Серена додає: «Я така рада, що в мене донька. Я хочу навчити її, що немає ніяких обмежень».

Джерело