Сальма Хайєк про насильство стосовно жінок
Голлівудська актриса Сальма Хайєк стала головною героїнею вересневого номера іспанського «Vanity Fair», в інтерв'ю якому торкнулася теми насильства щодо жінок.

У новому номері видання з'явилася фотосесія з кінозіркою, яка позувала в яскравих образах культовій Еллен фон Унверт – фотографині, яку називають генієм жіночої зйомки.

Крім нових кадрів, на сторінках журналу з'явилося відверте інтерв'ю, в якому Сальма Хайєк торкнулася теми насильства стосовно жінок і зізналася, що стурбована тим, як це складне питання сприймається чоловіками в різних країнах світу:

«У Фонді Керсінга, який був створений для боротьби з насильством щодо жінок, ми приділяємо багато уваги, перш за все, чоловікам та їх ставленню до цього питання. Під час роботи ми дійшли висновку, що чоловіки не усвідомлюють своєї провини і шкоди, яких вони завдають жінці. На їхню думку, вони мають право це робити і мають вагомі причини так чинити. Це дуже цікавий і важливий момент в цій проблемі. Раніше я ніколи не замислювалася про те, чому так відбувається і як до своєї поведінки ставляться чоловіки», – говорить актриса.

Джерело