Про нас


Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА» – громадська організація, мета діяльності якої – сприяти утвердженню в українському суспільстві демократичних цінностей, справедливості, і передусім – гендерної рівності. Наша робота переважно інформаційно-просвітницька й охоплює кілька напрямів.

Проєкти з неформальної освіти сприяють підвищенню рівня гендерної чутливості та компетентності й розроблені нами передусім для тих, хто мають неабиякий вплив на формування світогляду людей і суспільної думки. Педагогічне товариство шкіл та дитячих садків ми запрошуємо на трирівневі очні тренінгові програми. Журналістська спільнота (у тому числі студентство журналістського фаху) може здобувати дворівневу гендерну освіту дистанційно – за допомогою спеціально створеного онлайн-ресурсу.

Центр веде активну видавничу діяльність. З 2003 року виходить друком та в електронній версії науково-публіцистичний гендерний журнал «Я»: кожний випуск ми присвячуємо окремій темі, публікуючи матеріали українською, російською та англійською мовами. Протягом року світ бачать 2-3 нові номери.
Власно створені книжки – посібники для освітян та журналістської спільноти, дослідницькі звіти, аналітичні та довідникові матеріали – видаємо раз на 1-2 роки.

Намагаючись об’єднати зусилля кращих фахівчинь і фахівців з гендерної проблематики, «КРОНА» створила Гендерну експертну платформу – своєрідний аналітичний «мозковий центр», в якому також генеруються нові ідеї щодо утвердження демократії в Україні.

Результатами за всіма напрямами роботи ми ділимося з вами на цьому сайті – іще одному окремому проєкті Центру. Тут ви знайдете не тільки матеріали, що відображають діяльність ГІАЦ «КРОНА», а й широку ресурсну базу з гендерної тематики: новини, публікації, відео, посилання на законодавчу базу й на інші ресурси, інформацію про видатних особистостей та про тематичні події і ще багато цікавого.

Ласкаво просимо!