Веб-ресурси

Соціальний арт-проект "Голоси"

Непрості стосунки з їжею та власним тілом знайомі багатьом жінкам. Говорити про це незручно і соромно. Аудіо-візуальний проект “Голоси” звертається до досвіду дванадцяти жінок, які пережили розлад харчової поведінки. Це документальні тексти, написані на основі розмов з ними та фото, які відображають лейтмотив кожної з історій, а також звукова інсталяція.
Проект “Голоси” – це особисті історії, які закликають не ховатися із своїми переживаннями та проблемами, а говорити про них та шукати вихід.

Музей історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху (Gender Museum)

Перший, і поки що єдиний в Україні музей, мета інформаційно-просвітницької діяльності якого – привертати увагу широких кіл громадськості до жіночої та гендерної проблематики, сприяти  укріпленню культурних зв’язків між Україною та іншими країнами, консолідації міжнародного жіночого руху. Більшість експозицій Музею доступні для онлайн-перегляду.

Журнал «Amphi»

Мета редакції – допомогти читацькому колу і самим собі краще розібратися в «гендерних» питаннях, сприяти викоріненню в сучасному суспільстві будь-яких форм дискримінації за ознакою статі.

Fem.fm. Правильне жіноче радіо

Мультимедійний сайт з можливістю прослухати аудіо, переглянути відео, почитати оригінальні тексти з «жіночої», ліберальної та активістської тематики. На сайті також триває лінгвістичний експеримент, покликаний за допомогою мовних засобів зробити жінку «видимою» в російській мові.

Жіночі організації України: Центр інновацій та розвитку


Інтернет-портал є вікном у світ українських жіночих організацій. Його започатковано Центром інновацій та розвитку, київською громадською організацією, у ході здійснення проекту створення довідника жіночих організацій за підтримки програми «Жінка в суспільстві» Міжнародного фонду «Відродження».

Інформаційно-аналітичний центр Info-Light


Серед іншого представляє матеріали, що містять цікаву та неупереджену інформацію суспільно-політичного та соціально-економічного характеру, яка представлена у супроводі сучасних досягнень інфографіграфічної галузі.