Перший в Україні дитячий садок-онлайн: як зареєструватися і чому там вчать
23 квітня в Києві запустили віртуальний дитячий сад для дітей 4−6 років. Він доступний як для киян, так і для жителів інших міст.

Віртуальний дитячий сад створений на базі віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру з протидії COVID-19. Користуватися цією послугою можна безкоштовно.

Кожен день з понеділка по п'ятницю там повинні з'являтися відеозаняття для дітей. Розклад занять буде постійним:

10:00 - казка-йога;

11:00 - англійська мова для дітей;

12:00 - розвиваючі заняття.

В деякі дні може також проводиться бонусне заняття.

Перші три відео можна подивитися прямо зараз. Для цього необхідно зареєструватися, вказавши своє ім'я та електронну адресу, а також придумавши пароль.

У КМДА обіцяють, що всі заняття будуть також постійно доступні в записі. Зйомки відео для віртуального дитячого садка проводяться у приміщенні Європейського університету.


Хто веде онлайн-заняття

Раніше повідомлялося, що до проведення занять залучили професійних викладачів. На сторінці віртуального дитячого садка вказані три викладачки і їхні сторінки у Facebook:

Олена Ходос - веде заняття казка-йога;

Ольга Фуртатова - веде заняття з англійської мови;

Ірина Гикавчук - веде розвиваючі заняття.


Як пройшли перші заняття

Казка-йога. Під час заняття викладачка Олена Ходос розповідає казку і одночасно показує вправи йоги, які її ілюструють, та закликає дітей повторювати її руху. Тривалість відео 22 хвилини 36 секунд.Англійська мова. Заняття проходить повністю англійською мовою, слова ілюструються жестами і картинками. Слова, які звучать, також з'являються на екрані. Під час заняття викладачка Ольга Фуртатова розповідає про перші літери англійського алфавіту і назви різних кольорів англійською. Пояснення викладачки перериваються короткими пісеньками на ту ж тему, під час яких сенс того, що відбувається, показує жестами маленький хлопчик. Тривалість відео 12 хвилин 9 секунд.Розвиваюче заняття. Під час розвиваючого заняття викладачка Ірина Гикавчук показує, як намалювати композицію Гілочка яблуні, що розцвіла в техніці китайського розпису.Тривалість відео 14 хвилин 17 секунд.

Джерело