Наталі Портман розповіла про погрози зґвалтування після виходу фільму «Леон»
Виступаючи на Марші жінок у Лос-Анджелесі, американська акторка Наталі Портман розповіла про те, що у віці 13 років пережила «сексуальний тероризм», повідомляє CNN.

Портман сказала, що їй було 13 років, коли в 1994 році у прокат вийшов фільм Люка Бессона «Леон» з її участю. У першому ж фанатському листі, який вона отримала, незнайомий чоловік викладав свою фантазію про зґвалтування.

Місцеве радіо встановило зворотний відлік часу до 18-річчя Портман - віку, коли з нею можна буде легально вступати в сексуальні стосунки. Кінокритики згадували в рецензіях її підліткові груди.«Я швидко зрозуміла, що навіть якщо мені лише 13 років, я не можу проявити свою сексуальність, не опинившись у небезпеці, - розповіла Наталі Портман. - Я відчувала, що маю прикривати своє тіло і стримувати своє самовираження, щоб мене сприймали як ту, хто заслуговує на повагу».

За словами акторки, через це вона стала відмовлятися від ролей у фільмах, що містили сцени поцілунків. Вона намагалася створити імідж консервативної, серйозної і добропорядної жінки, щоб почуватися у безпеці.

У суботу, 20 січня, тисячі протестувальників у США вийшли на Марш жінок, приурочений до першої річниці інавгурації президента країни Дональда Трампа.

Джерело