У Польщі влада обіцяє нагороду парі, у якої народиться хлопчик. Вже 9 років у селі народжуються тільки дівчатка

Невелике польське селище Мєйсце-Оджаньськє, розташоване прямо біля кордону з Чехією, має цікаву аномалію. Там вже тривалий час народжуються тільки дівчатка.

Глава селища Раймунд Фрішко навіть оголосив нагороду парі, яка народить хлопчика. Останній в Мєйсце-Оджаньському народився цілих 9 років тому.

«Мені ця ситуація здається незвичайною, тому варто спробувати зрозуміти, в чому причина. Я вирішив нагородити батьків, які народять першого хлопчика. Я не розкрию зараз, що це буде, але обіцяю, що воно того варте», - наводить його слова The First News.Також він ініціював перевірку історичних записів, щоб зрозуміти, чи повторювалася коли-небудь така ситуація на цій території: «Пояснити цю загадку буде досить складно, але тут дійсно дівчатка народжуються набагато частіше, ніж хлопчики».

Томаш Голяш, глава бригади пожежників (24 дівчини і 8 чоловіків), розповів, що така ситуація триває в селі вже кілька десятиліть.

«Я приїхав сюди, одружився на місцевій дівчині, яка народила мені двох дівчаток. У сусіда та ж ситуація. Я хочу собі сина, але мені здається це чимось нереальним», - розповідає він.Джерело-1, Джерело-2