Музичний перформанс на підтримку видимості ЛГБТ
11 жовтня – у Всесвітній день камінг ауту ми зберемось, щоб сказати: Ми є, ми різні і ми живемо у нашому місті також! Ми – це люди, які приймають різноманітність і поважають права людини, незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. «Queer Home Kharkiv / Квир Хоум Харьков».

Для нас зіграють та заспівають музичні виконавці і гурти з Харкова. Ми сподіваємось на підтримку всієї харківської громади і запрошуємо усіх небайдужих!

Coming out – у вільному перекладі з англ. – вихід з шафи. Відкрите та добровільне визнання людиною власної сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, відмінної від звичної для інших.

Не всім зрозуміло, що в цьому такого важливого? Для людей, чиє самоусвідомлення співпадає з біологічною статтю, і для людей гетеросексуальної орієнтації немає потреби робити камінг аут – тому що їхні гендер та модель стосунків співпадають із очікуваннями рідних, друзів, суспільства.

Але багато людей гомосексуальної, бісексуальної орієнтації або трансгендерної ідентичності потерпають від дискримінації та страждають від ненависті інших.

Можна потеревеніти про особисте не з тою людиною на роботі і втратити її.

Невдало познайомитися в інтернеті – і втратити підтримку сім'ї, або, навіть дім.

Іти додому з клубу і отямитися в лікарні з зламаними кістками.

Якщо ж ти – Марія, а в паспорті у тебе написано "Павло", то можна взагалі нічого не робити і одного разу опинитися вбитою.

Просто уявіть, що ви живете у постійному очікуванні небезпеки, хоча поганого ви нікому нічого не зробили. Саме тому декотрим лесбійкам, геям, бісексуальним та трансгендерним (ЛГБТ) людям набридло ховатися. Ми прагнемо відкритого суспільства, де буде більше безпеки та поваги до всіх.

Ми прагнемо видимості, бо сексуальна орієнтація – важлива частина нашого життя, яку не сховати за дверима спальні. Вона відрізняється від сексу – вона про стосунки, сім'ї, субкультуру, музику і, навіть, про гумор. 11 жовтня – у Всесвітній день камінг ауту ми зберемось, щоб сказати: Ми є, ми різні і ми живемо у нашому місті також! «Queer Home Kharkiv / Квир Хоум Харьков».

11 жовтня 2017 р. о 18:30, Харківський національний академічний театр опери та балету (вул. Сумська, 25).

Джерело