Меріл Стріп та Опра Уїнфрі підтримають сценаристок старше 40 років
Відома американська актриса Меріл Стріп і популярна телеведуча Опра Уїнфрі організовують чергову професійну лабораторію для жінок-сценаристів.

Цього року така лабораторія пройде вже втретє. Меріл Стріп і Опра Уїнфрі не тільки надихають мільйони талановитих жінок власним прикладом успіху, але й допомагають їм фінансово, передає Hollywood Reporter.

Спільно з організаціями New York Women in Film and Television та IRIS, Меріл Стріп і Опра Уїнфрі відібрали 12 учасниць лабораторії старше 40 років, які за фінансової та технологічної підтримки зможуть представити свої роботи професійним сценаристам/-кам і продюсерам/-кам - Сьюзан Картсоніс, Лізі Кортес, Керолайн Каплан, Еймі Фокс, Пету Вердуччі та Алексіс Алексаніан.

Лабораторія сценаристів/-ок буде проходити 14-17 вересня в районі долини річки Коннектикут. Зоряні наставники/-ці і талановиті сценаристки зберуться для панельних дискусій та індивідуальних обговорень кожного сценарію.

Програма, яку ініціювали Меріл Стріп і Опра Уїнфрі, єдина в світі, яка підтримує розвиток сценаристок старше 40 років.

«За три роки існування лабораторії ми побачили, що кількість і якість сценаріїв, написаних жінками, просто вражає», - каже одна з організаторок проекту Нітца Вілон, - «Кожен сценарій, який ми можемо тут розвивати і вдосконалювати, наближає нас до збалансованої гендерної ситуації в індустрії кіно».

Джерело-1, Джерело-2