Курс «Недискримінаційний підхід в навчанні»

ГО «Студена» спільно зі студією онлайн-освіти EdEra розробила курс «Недискримінаційний підхід в навчанні» – безкоштовний та доступний для всіх. Цей проект створювався у межах Нової Української Школи, і спрямований на протидію дискримінації в освітньому середовищі.

У модулі «Протидія цькуванню» від Галини Корнієнко, тренерки з питань протидії всім формам дискримінації та ксенофобії ГО «Донбас COC», ви познайомитеся з основними поняттями цькування (булінґу), розглянете практичні ситуації в школі та складете власний план дій для протидії цькуванню у вашому навчальному закладі.

Кожна людина грає власну роль у суспільстві. Важливо поважати це різноманіття, і з раннього віку навчати, що інакший – не означає гірший. Лектори онлайн-курсу ознайомлять вас із базовими поняттями толерантності, прав людини, недискримінації і нададуть матеріал, який можна використовувати в практичній площині.

Як зробити школу дружньою для кожної дитини? Як створити атмосферу взаємоповаги й підтримки у класі? Як переконатися, що «права дитини» та «дитиноцентризм» – не просто слова? Про це та більше ви дізнаєтеся в онлайн-курсі «Недискримінаційний підхід у навчанні».

Курс створений для:
- вчителів початкових класів;
- адміністрацій закладів середньої освіти;
- батьків школярів;
- усіх, хто цікавиться недискримінаційним викладанням.

Програма курсу включає наступні модулі:

1. Критичне сприйняття інформації.
2. Дискримінація та толерантність.
3. Дискримінація у школі.
4. Протидія цькуванню.
5. Ґендер і нерівність у суспільстві.
6. Ґендерні відносини і розподіл влади.
7. Ґендерна соціалізація.
8. «Прихований навчальний план» сучасної школи.
9. Критична педагогіка.

Після завершення курсу учасникам видається сертифікат.

Перед записом на курс необхідно заповнити анкету.

Курс доступний на сайті студії онлайн-освіти Educational Era (EdEra).

Джерело