Корисні матеріали


Часто буває непросто швидко знайти цікаві фото, корисне відео чи необхідну якісну наукову літературу з гендерної тематики, які б відображали сутність саме гендерної теорії, а не «псевдогендерні» чи «антигендерні» чутки.
У цьому розділи ми збираємо матеріали «із знаком якості» – те, що стане в пригоді і вже було переглянуте, прочитане й проаналізоване в експертному колі. Звісно ж, якщо чогось тут немає, це не означає, що матеріал не вартий уваги, напевне, ми ще не встигли його тут розмістити або не знаємо про нього, а тому будемо вдячні за будь-які пропозиції, їх ви можете висловити, скориставшись формою зворотного зв’язку.
Ми принципово, з повагою і надзвичайною увагою ставимося до авторського права. Усі матеріали в цьому розділі розміщені за авторської згоди або ж перебувають у вільному доступі в мережі Інтернет. Якщо ви знайшли тут результати своєї інтелектуальної діяльності, але не бажаєте, щоб вони були доступні для всіх на нашому сайті, повідомте, будь ласка, про це, і ми негайно вилучимо вказаний матеріал.

 

Бібліотека

Відеотека

Законодавство

Веб-ресурси

Архів новин

Глосарій