Втратила роботу через карантин: в Кенії жінка через голод варила каміння для своїх дітей
У Кенії 45-річна багатодітна мешканка села Мвакурінге на ім'я Пеніна Бахаті Кітсан після спалаху коронавірусу залишилася без роботи та грошей. Вона розповіла, що її родині довелося голодувати. Після повідомлень про жінку в кенійських ЗМІ люди почали надсилати їй допомогу.

Історію жінки розповів телеканал NTV Kenya.

У червні 2019 роки жінка втратила чоловіка і після цього стала самостійно виховувати вісьмох дітей. Наймолодшому з них — п’ять місяців.

Мати та одна з її дочок мали деякі непостійні підробітки, але після введення карантину втратили всі доходи. Час від часу сусіди дарували жінці їжу і гроші, але часто дітям доводилося лягати спати голодними.

Кітсан розповіла, що плач голодних дітей був таким нестерпним, що їй довелося придумати план.

«Я двічі варила камені в каструлі, в надії, що діти підуть спати і перестануть плакати від голоду», — розповіла вона.

Жінка повідомила, що звернулася до губернатора округу Момбаса, куди входить її село, з проханням про допомогу. Після повідомлень про жінку в кенійських ЗМІ люди почали надсилати їй допомогу — від їжі до грошей. Пізніше вона розповіла, що вперше змогла забезпечити своїх дітей триразовим харчуванням.Один із сусідів допоміг їй придбати телефон і навчив ним користуватися, а також відкрив рахунок у банку, куди небайдужі надсилають пожертвування.Станом на 1 травня в Кенії зафіксовано понад 400 випадків інфікування коронавірусом і 17 смертей. Після початку епідемії кенійська влада ввела карантин, зокрема заборону пересування між містами, через що багато людей втратили роботу.

Джерело