"Полювання на відьом". Катрін Деньов підписала лист проти руху MeToo
Популярна французька актриса Катрін Деньов підписала відкритий лист, в якому засуджується рух проти сексуального переслідування #MeToo. Підписанти/-ки листа називають його «полюванням на відьом», яке несправедливо карає чоловіків.

«Згвалтування – це злочин, – йдеться в листі, опублікованому у французькій газеті Le Monde у вівторок, передає Reuters. – Але флірт не є злочином, а лицарство – не є агресією мачизму».

Крім того, в листі йдеться, що чоловіки повинні мати «незамінну свободу докучати» жінкам.

Лист, підписаний 100 французькими жінками, звинувачує рух #MeToo в створенні несправедливого до чоловіків середовища, «в якому їх відсторонюють від посади і т. д. коли їхня єдина помилка полягала в тому, що вони торкнулися коліна, спробували поцілувати, поговорити про інтимні речі під час робочої вечері або відправити сексуальні повідомлення жінці, якій вони не подобаються».

Також стверджується, що французький аналог руху – #BalanceTonPorc – підштовхує суспільство до «пуританства».

«Те, що почалося як звільнення жінок в їхньому праві говорити, сьогодні перетворилося на зворотне – ми залякуємо людей, змушуючи говорити «правильно», а ті жінки, які відмовилися підлаштуватися [до нових реалій], – вважаються співучасниками і зрадниками», – йдеться в листі.

Критики і прихильники руху одразу ж виступили проти змісту листа. Італійська актриса Азія Ардженто, яка звинуватила Харві Вайнштейна в сексуальному насильстві, написала в Twitter: «Деньов та інші жінки показують світові, як їхня внутрішня мізогінія позбавила їх здатності мислити аж до точки неповернення».

Джерело