Бойовики ІДІЛ взяли у полон понад 30 жінок і дітей після серії смертоносних атак у Сирії
Після серії нападів в провінції Ес-Сувейда на південному заході Сирії минулого тижня бойовики терористичної організації Ісламська держава викрали кілька десятків жінок і дітей.

Про це повідомляє AFP з посиланням на заяви спостерігачів Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини і місцевих мешканців.

За інформацією сирійських спостерігачів, бойовики ІДІЛ схопили в одному з сіл і насильно відвезли щонайменше 36 жінок і дітей з етноконфесійної групи друзи. Чотирьом жінкам вдалося втекти, ще двоє загинули.

Таким чином, за словами очільника Сирійського центру Рамі Абделя Рахмана, в полоні у ІДІЛ знаходяться 14 жінок і 16 дітей. Ще 17 осіб зникли безвісти, поки невідомо, чи були вони викрадені, втекли або загинули.

У ІДІЛ ніяких подробиць про викрадених не повідомляли.

Сирійська провінція Ес-Сувейда в більшій частині підконтрольна уряду Башара Асада. Населення регіону в основному складається з арабів, які сповідують друзізм. Провінція була ізольована від конфлікту, який вирує в іншій частині Сирії з 2011 рік.

25 липня терористи-смертники ІДІЛ влаштували низку вибухів і нападів в провінції Ес-Сувейда. В результаті загинули понад 250 осіб, більшість з них – цивільні особи.

Джерело