Емма Вотсон пожертвувала 1,4 млн доларів на боротьбу з домаганнями
27-річна британська акторка Емма Вотсон передала 1,4 мільйона доларів до Фонду справедливості та рівності (The Justice and Equality Fund) для допомоги жінкам, постраждалим від сексуальних домагань, нападів і дискримінації, пише Harper's Bazaar.

Метою організації, створеної жінками, зайнятими в британській шоу-індустрії, є збір 2,8 мільйона доларів для боротьби проти переслідування і безкарності по відношенню до жінок.

Як і рух Time's Up, британська ініціатива почалася з відкритого листа від більш ніж 200 відомих актрис Великої Британії.За словами Емми Вотсон, проблема сексуальних домагань є структурною і носить системний характер.

«Більше половини всіх жінок і майже дві третини дівчат у віці від 18 до 24 років заявляють, що зіткнулися із сексуальними домаганнями на роботі. Кожна п'ята жінка в Англії та Вельсі пережила сексуальне насильство після 16 років. Ми не повинні з цим миритися, це не може і не повинно стати нашою нормою», – заявила Емма Вотсон.

Зазначимо, що внести свій вклад у розвиток благодійного фонду також пообіцяли Кіра Найтлі, Емма Томпсон, Клер Фой, Софі Оконедо, Наомі Харріс, Кері Малліган і Том Хіддлстон.

Новий фонд стартував у той самий день, що і головна кінопремія Великої Британії – BAFTA. Актриси домовилися прийти на 71-шу церемонію вручення кінопремії в чорних вбраннях зі шпильками Time's Up, щоб продемонструвати свою підтримку зростаючому глобальному руху.

Джерело