Анджеліна Джолі і Гвінет Пелтроу розповіли про сексуальні домагання продюсера Харві Вайнштейна
Відомі актриси Анджеліна Джолі і Гвінет Пелтроу розповіли про сексуальні домагання з боку продюсера Харві Вайнштейна. Про це знаменитості повідомили виданню New York Times.

За словами Гвінет Пелтоу, їй було 22 роки, коли Вайнштейн запросив її на головну роль в екранізації роману Джейн Остін «Емма». До початку зйомок він запросив актрису в свій номер, щоб обговорити робочі моменти. Їх зустріч закінчилася тим, що Вайнштейн почав розпускати руки, запрошуючи її в спальню для масажу. «Я була дитиною, я була приголомшена», – прокоментувала Пелтроу, пояснюючи, що її домагався чоловік, який проклав їй шлях до зірок і допоміг виграти Оскар. Пелтроу відмовила Вайнштейну, розповівши про стосунки з Бредом Піттом на той момент. Після серйозної розмови Пітта з продюсером, той попередив актрису, щоб та мовчала, пригрозивши звільненням.


На фото. У 1999 році пані Пелтроу виграла Оскар за роль у фільмі «Закоханий Шекспір», спродюсований паном Вайнштейном, в центрі. Credit Monica Almeida/The New York Times

Схожу історію розповіла Анджеліна Джолі. У 1998 році після виходу на екрани фільму «Мінливості кохання», Вайшнтейн зробив актрисі недвозначну пропозицію в своєму готельному номері. «У мене був неприємний досвід спілкування з Харві Вайнштейном в молодості. В результаті я вирішила більше ніколи з ним не працювати і завжди попереджала інших про його поведінку», – прокоментувала Джолі.

Відзначимо, що раніше про домагання з боку американського продюсера Харві Вайнштейна розповіли ще з десяток актрис, серед яких Роуз МакГоуен і Ешлі Джадд. Всі їх історії починаються майже однаково: продюсер запрошує дівчат в готель, щоб обговорити фільм, а замість цього починає розпускати руки, роздягатися або пропонувати роль натомість на секс. Деякі жінки розповідають, що боялися публічно зізнатися про домагання Вайнштейна, оскільки вони були на початку кар'єри і боялися, що він закриє їм дорогу до Голлівуду. Також, публічно засудили дії продюсера знаменитості, серед яких Емма Томпсон, Марк Руффало, Сет Роген й інші.


На фото. Харві Вайнштейн з дружиною Джорджиной Чапман.

Скандал навколо Вайнштейна розрісся після того, як видання The New York Times опублікувало масштабне розслідування про сексуальні домагання продюсера, які тривали десятиліттями. В цей же день він відправив у видання публічний лист, в якому вибачається перед актрисами та іншими дівчатами, кому міг нашкодити, пояснюючи свою поведінку «таким часом». Однак після публікації продюсер подав до суду на видання. Трохи пізніше Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company, де головним залишився його брат Боб.

Джерело