Джессіка Честейн дала інтерв'ю про новий фільм, сильних жінок і рівність
Голлівудська актриса Джесіка Честейн розповіла в інтерв'ю Town & Country про новий фільм, сильних жінок і рівність.

Акторська кар'єра Честейн почалася в 2004 році зі зйомок в серіалі «Похмурі тіні» – ремейка однойменної мильної опери 1950-х років. По-справжньому великий успіх прийшов до акторки в 2011 році, коли вийшли відразу шість фільмів за участю Честейн, включаючи «Дерево Життя» і «Прислуга», за які актриса була номінована на премії Оскар, Золотий глобус і BAFTA.

Нещодавно актриса закінчила зйомки у фільмі «Гра Моллі» режисера Аарона Соркіна, де грає головну роль – «покерну діву» Моллі Блум. Вона – організаторка найпрестижніших покерних ігор в Лос-Анджелесі. За її столом сиділи такі знаменитості, як Бен Аффлек, Леонардо ДіКапріо, Метт Деймон і багато інших.

Щоб максимально точно передати характер і особистість Блум, актриса зустрічалася з «покерною дівою» особисто. «За що я люблю акторство, так це за те, що можу бути детективом», – зізналася Джесіка Честейн. Вона також відмітила стиль Блум, яка завжди одягається сексуально, але не вульгарно, чим привертає увагу буквально всіх. Її особистий смак і любов до розкішних нарядів від Dolce & Gabbana і Roland Mouret знайшли своє місце в фільмі.

У фільмі немає ніякої любовної історії та інтимних сцен. «Блум самодостатня і успішна жінка. Вона не стане міняти свій вплив на стосунки», – зазначила Джесіка Честейн. Актриса також розповіла, що не сприймає ролі «звичайних жінок», тому що не вважає їх досить цікавими або такими, що відображають реальне життя. «Я важко працюю, щоб зруйнувати стереотипи щодо жінок в Голлівуді», – каже Джесіка Честейн.

Актриса розповідає, що Голлівуд – це вершина айсберга. Потрібно багато пройти і подолати в різних сферах життя. «Якщо я працюю на знімальному майданчику нарівні з чоловіком і мій персонаж такий же важливий, то не бачу причин заробляти менше. Якщо ситуація буде іншою, то я просто не прийму пропозицію», – підкреслює актриса.

Честейн не приховує, що є феміністкою і ставить собі за мету бути натхненням для дівчаток. «У фільмі Марсіянин мене привабило те, що дівчатка побачать мою героїню – командуючу корабля космічної місії. Я вірю, що це одна з тих ролей, яка може надихнути на власні звершення», – говорить актриса.

Джерело