Д

ПРОти НАСильства. Збірка

ПРОти НАСильства. Збірка

ПРОти НАСильства. Збірка / Упорядниця Лариса Денисенко. – Київ.: ВАІТЕ, 2016. – 322 с.

Можна побачити сусідку з синцями на руках і заплющувати очі, бо все відбувається за її зачиненими дверима, а це — приватна сфера. Можна чути, як батьки принижують свою дитину та проходити повз, бо це — не ваша дитина, і це — приватна сфера. Проте, все це стосується нас, нашого суспільства, нашої держави. Держава має проводити політику безпеки та захисту прав кожної людини. Ми не повинні бути байдужими і толерувати насильство навіть тим, що просто відводимо погляди чи зникаємо за своїми дверима.
Ця збірка про нас. Проти насильства.
Новели, де ситуації, герої та героїні упізнавані та живі. Коментарі психологів, що допомагають розібратися в ситуації. Поради адвокатів, як діяти, куди звертатися, які документи подавати, коли ви або хтось інший зазнає насильства.


Завантажити
История женщин на Западе. В 5 томах. Том 3. Парадоксы эпохи Возрождения и Просвещения

История женщин на Западе. В 5 томах. Том 3. Парадоксы эпохи Возрождения и Просвещения

История женщин на Западе. в 5 т. Т ІІІ: Парадоксы эпохи Возрождения и Просвещения / под. общ.. ред. Ж. Дюби и М. Перро – СПб. : Алетейя, 2008. – 560 с.

Том 3 «Истории Женщин» открывает перед читателями детальную панораму жизни женщин эпохи раннего модерна в Европе в контексте труда, брака и семьи. В центре этого тома находится «женщина» так как она проявлена в многочисленных репрезентациях начиная от простых гравюр и популярной литературы и заканчивая шедеврами живописи; а также как объект дискуссий – иногда комических, иногда саркастических – ведущихся в самых различных формах: письма, искусство, философия, науки и медицина. Сопротивляясь репрессивным практикам, ограничивающему законодательству и продолжительным дебатам о женской «природе», женщины проявляли инициативу как путем неявных маневров так и путем открытого несогласия. 


Завантажити
История женщин на Западе. В 5 томах. Том 2. Молчание средних веков

История женщин на Западе. В 5 томах. Том 2. Молчание средних веков

История женщин на Западе.  В 5 т. Том ІІ: Молчание средних веков / под общ. ред. Ж. Дюби и М. Перро. –Спб.: Алетейя, 2019. – 600 с.

«История женщин на Западе» в пяти томах под общей редакцией Жоржа Дюби и Мишель Перро состоит из работ 75 выдающихся историков, представляющих читателям увлекательную панорамную хронику от античности до современности.


Завантажити
Аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження  «Доступність соціальних послуг жінкам, які постраждали від насильства»

Аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження «Доступність соціальних послуг жінкам, які постраждали від насильства»

Аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження  «Доступність соціальних послуг жінкам, які постраждали від насильства». 2014 р. / На замовлення Фонду народонаселення ООН

Автори Ірина Демченко, канд. екон. наук

При підготовці восьмої періодичної доповіді України до Комітету ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок було виявлено низку інформаційних прогалин. Однією з них є відсутність сучасного всебічного аналізу з питань доступності соціальних послуг, у т. ч. притулків для жінок, які постраждали від насильства, організаційного та ресурсного потенціалу таких закладів, перебігу та результативності їх роботи. Для вивчення зазначених питань було проведене дане соціологічне дослідження.


Завантажити
Дмитрієва М.М. Жіночий кіноклуб: Методичні рекомендації

Дмитрієва М.М. Жіночий кіноклуб: Методичні рекомендації

Дмитрієва М.М. Жіночий кіноклуб: Методичні рекомендації. – Київ. – 2012. –76 с.

Методичні рекомендації з проведення Жіночого кіноклубу розроблені авторкою – відомою активісткою, блогеркою, перекладачкою і популяризаторкою феміністської теорії Марією Дмитрієвою – за досвідом численних авторських кінопоказів у Києві, Львові та Луцьку, що відбувались протягом 2012 року.

Сам формат кіноклубу – це просування ідей прав жінок через покази художніх фільмів про проблеми й досвід жінок різних країн та з різних культур, із їх наступним обговоренням (дискусією) в форматі «підвищення самосвідомості».

Рекомендації розраховані на: активісток жіночих організацій, освітянок, викладачок, фахово зацікавлених у питаннях прав людини та прав людини, жінок, що організовують освітні чи просвітницькі програми чи заходи з цих питань.


Завантажити
Дэвис А. Женщины, раса, класс

Дэвис А. Женщины, раса, класс

Дэвис А. Женщины, раса, класс. Пер. с англ. / Общ. ред. Д. А. Лисоволика; Предисл. Я. Н. Засурского. – М.: Прогресс, 1987.  –  280 с.

Книга посвящена положению женщин в семье, обществе, их борьбе за свои права, истории женского движения в США в целом. Центральное место в ней уделено борьбе черных женщин США за свое освобождение, а после отмены рабства – за полное равенство.

Книга написана популярно и увлекательно. Ее с интересом прочтут не только специалисты-обществоведы, но и широкий круг читателей.


Завантажити
1