“Creative Women Space”: Простір, де народжуються мрії
Коворкінг “Creative Women Space”
з'явився у самому серці Києва у травні цього року. Його відкрили п'ятеро жінок, які близько року зустрічалися на кухні і за запашною чашкою кави розмірковували, як на краще змінити своє життя. У кожної з них була мрія. Хтось хотів знайти коло однодумиць, хтось місце, де можна сховатися від галасливого та вічно поспішаючого міста, хтось мріяв про кав'ярню. Усі їхні мрії реалізувалися у старовинному будинку з креативним плануванням. Височенні сірі стіни, сходи, біла тераса – усе це засновниці коворкінгу перетворили на візитівку “Creative Women Space”.

Після ремонту офісний центр не впізнати! Тут поєдналася авторська бібліотека, колекція американського одягу з ХХ століття, піаніно тощо. На терасі гості полюбляють проводити вечірки та поетичні зустрічі, на першому поверсі, як правило, проходять лекції чи виставки, а от другий поверх для тих, хто хоче попрацювати.

Та головна мета цього простору – створити сприятливе місце для розвитку жінок.

Матеріал створений за підтримки Українського жіночого фонду і Фонду імені Гайнріха Бьолля, точка зору яких не обов'язково збігається з авторською.


АЛІНА КУРЛОВИЧ, ВЛАСНА КОРЕСПОНДЕНТКА ГІАЦ «КРОНА»