У США радіоведучий втратив роботу через вульгарний комплімент 17-річній олімпійській чемпіонці
Відомий в США радіоведучий Патрік Коннор вирішив прокоментувати зовнішність сноубордистки-чемпіонки Пхенчхана Хлої Кім і в підсумку втратив роботу, повідомляє USA Today.

Ефір йшов добре до того моменту, коли Коннор вирішив відважити спірний комплімент спортсменці, яка принесла збірній США золоту нагороду. Розповідаючи про золоту медаль Кім в хафпайпі, Коннор не приховував свого захоплення.

«23 квітня їй виповниться 18, відлік пішов, малятко. Це те, що мені подобається в дівчатах-школярках. Вона дуже приваблива, якби їй було 18, ніхто б не посоромився сказати, що вона гаряча ***. Я великий її шанувальник», – заявив Коннор прямо в радіоефірі.

Наступного дня керівництво радіостанції повідомило про звільнення ведучого.

Сам Патрік Коннор тоді ж записав вибачення, а також вибачився в Твіттері.«Вчора я зробив невдалу спробу насмішити людей. Мої коментарі щодо Хлої були більш ніж недоречними і брудними. Я дуже шкодую, Хлоя. Ти прекрасно представила нашу країну на Іграх. Я прошу вибачення у колег і слухачів за те, що був таким ідіотом», – написав Коннор вже після звільнення.

Сама спортсменка ніяк не відреагувала на цю ситуацію.

Джерело