У Берліні вирішили створити «безпечну зону» для жінок на час новорічних святкувань
У Берліні біля Бранденбурзьких воріт на час новорічних святкувань створять "безпечну зону" для жінок і встановлять спеціальні стовпи, що перешкоджають руху автомобілів. Про це повідомляє Deutsche Welle.

На "території безпеки" навколо Бранденбурзьких воріт будуть працівники німецького Червоного Хреста, які зможуть допомогти жінкам у разі переслідувань. Також там будуть присутні психологи. Будуть проводитися перевірки і обшуки транспортних засобів, а великі сумки і валізи - заборонені на цій території.

Таке рішення вже розкритикував Райнер Вендт, лідер другої за величиною профспілки працівників поліції Німеччини. Він вважає, що це посилає "катастрофічний меседж про наявність безпечних і небезпечних зон".

Крім того, поліція встановить різні барикади навколо Бранденбурзьких воріт. Це пов'язано з торішнім терактом, коли вантажівка в'їхала в натовп людей на різдвяному ярмарку.

Нагадаємо, два роки тому в Кельні відбулася велика кількість нападів і пограбувань жінок в новорічний період. З 1200 скарг, поданих на початку 2016 року, прокурори міста заявили, що близько 500 випадків пов'язані з сексуальними злочинами. Напади на жінок відбулися також і в інших містах, особливо в Гамбурзі, де пройшло 245 розслідувань.

Джерело